Voňajúci, či nevoňajúci,..?

Autor: Katarína Lorenčíková | 14.12.2011 o 22:07 | (upravené 14.12.2011 o 22:52) Karma článku: 2,17 | Prečítané:  355x

Už ani neviem odhadnúť - ako to bolo dááávno.. Bola som malé dievčatko, sedela som pred telkou a pozerala som sa na reklamy. V tom čase sme nepoznali ešte voňajúci toaletný papier, alebo toaletný papier na hemoroidy, alebo.. - toaletný papier pre ženy. Kedy sa to vlastne stalo? Kedy sa z jednoduchého toaletného papiera začal stávať kamilkový, či inak voňajúci toaletný papier,..? Riešili sme, či bol jednovrstvový, alebo dvojvrstvový,..? Nepamätám. Bol iba jeden. Po čase - sa výrobcovia pohrali s kvalitou papiera. Kedy sme tak spohodlneli, že máme na výber rôzne druhy voňajúcich  toaletných papierov,..? A nielen to - v predaji je toaletný papier na hemoroidy, alebo toaletný papier - pre ženy.  A tak - pri dnešnom prehadzovaní toaletných papierov, následnej analýze - či má papier dve, alebo tri, či štyri vsrtvy - som sa pousmiala - aký sme my dnes smiešni! Smiešne človečiny z krajiny Človečenstva,.. Aké váhanie..... Pri regále toaletného papiera som dnes strávila asi tak - 20 minút. Spolu somnou - sa regálmi prehŕňal ešte jeden pán. Aká obsiahla debata na tému - toaletný papier!:-) "Myslíte si, že tento bude dobrý?", obrátil sa na mňa s radou. Nakoniec - sme sa na tom zasmiali.

My človečiny - nechceme ale veľa za toaletný papier minúť, zároveň ale - nechceme ísť po týždni do obchodu znovu, keď sa papier minie. A tak - si treba zvážiť cenu - ale aj kvalitu jednotlivých toaletných papierov. Niektoré sú vážne preč - sťaby rýchlosťou svetla:-).....

Niektoré ale naozaj ozajsky naozastne - hrooooozne voňajú. Voňajú,..? Dá sa to nazvať vôňou? Že oceán! Phaa - to je už aká vôňa - oceán? Nuuž - môžme si naozaj vybrať - ponuka je pestrá... Pre náročných - aj nenáročných.

Žijeme naozaj pohodlný život,..

Podľa mňa sú dve kategórie ľudských bytostí - tie, ktoré toto vôbec neriešia a kupujú ten úplne najobyčajnejší toaletný papier,... Potom sú to človečiny, ktoré výber toaletného papiera dostatočne zvážia a vyskúšajú aj novinky. Vraj ale - niektoré voňajúce toaletné papiere sú zdravotné závadné. Nebádala som, či je tento argument opodstatnený..

Tak čo? Do ktorej kategórie patríte,..?

Koľko písmenok - na tému toaletný papier:-) Áno, áno - už končím....

Áno,..  veď ide "iba" o toaletný papier, ktorý vlastne skončí v...

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Súd rozhodol proti Mayovej. Brexit musí schváliť parlament

Odchod Británie z Európskej únie musí odsúhlasiť parlament.

DOMOV

Gašpar podporil konšpirácie, vyvolal pochybnosti o šéfovi polície

Podpis pod vyhlásením by mal Gašpar podľa Kisku vysvetliť.

DOMOV

Lietadlá stáli milióny, no ministri lietajú linkami

Kaliňák hovorí, že každý má slobodný výber, ako bude cestovať.


Už ste čítali?