"Žltý vlakový dopravca" prináša na trh omnoho viac než štandard! Hlavne "dôstojné" služby!

Autor: Katarína Lorenčíková | 23.12.2014 o 9:10 | (upravené 23.12.2014 o 10:07) Karma článku: 6,23 | Prečítané:  1176x

Toto nie je reklama! Toto je blog, ktorý je písaný ráno -  v žltom vlaku Regiojet. Rozhodla som sa, že napíšem pár riadkov, mojich dojmov z cesty.. Lebo ľudia píšu väčšinou o svojich negatívnych skúsenostiach, tak prečo nenapísať o niečom pozitívnom, .. a to ešte pred vianočným ošiaľom:-)?

Zdá sa, že na Slovensko prišlo konečne niečo nové! Dôstojné vlaky s dôstojnými, ba  až príliš nadštandardnými službami! Navyše - kvalitné služby, ktoré poskytuje spoločnosť Regiojet sú cenovo výhodné. Dostať zdarma vodu, či čaj pri cestovaní, alebo noviny.. či kávičku od usmiateho personálu - to je niečo, na čo Slováci nie sú zvyknutí. Všetko čisté, jednoducho dôstojné cestovanie pre ľudí, ktoré sa stáva veľmi príjemnou aktivitou..

Môžete využiť cestovný lístok:  Standard, Relax, či Bussines, alebo ak cestujete s deťmi - je tu možnosť detského kupé, ktoré je vybavené detskou televíziou s detskými programami, deti môžu využiť taburetky, hračky, stavebnice, maľovanky, či knihy. Nechcete byť rušení a chcete si počas cesty odpočinúť? Rezervujte si tiché kupé! 

Prehľadný a veľmi jednoduchý elektronický systém je veľmi pohodlný pri objednávaní cestovného lístka a ponúka Vám hned niekoľko možností. Najjednoduchšie je do systému sa zaregistrovať a na predajni si vyzdvihnúť kreditový cestovný lístok v podobe plastovej kartičky, ktorú Vám vystavia zdarma a na počkanie, navyše s úsmevom a ešte Vám aj poradia - ako máte postupovať pri kúpe lístka... Minimálny kredit, ktorý si musíte dobiť je 10 eur. 

S týmto kreditom si môžte kúpiť lístok cez internet. V papučkách si ho dobíjať cez internet, v pohodlí domova si dobiť kredit na Váš  kreditový cestovný lístok a uskutočniť rezerváciu.  Výhodou je storno rezervácie - svoju rezerváciu môžte zrušiť  najneskôr 15 minút pred odchodom vlaku.. Ak by ste sa teda rozhodli, že cestovať na druhý den nebudete, prípadne že pôjdete iným vlakom - pokojne môžte rezerváciu lístka v systéme stornovať a hned Vám bude pridaný kredit na Vašom kreditovom cestovnom lístku.

Standard, Bussines, či Relax?

Či sa rozhodnete pre tú, či onú možnosť, v každej z nich máte zdarma:  vodu, či jablčný mušt.. alebo čaj z čerstvej mäty,..prípadne je na výber americká káva,.. či káva Illy - espresso, latte,... Taktiež máte možnosť vybrať si niečo z dennej tlače a časopisov, využiť Wi-Fi, či zábavný portál (pozrieť si film, či popočúvať hudbu,..), požičiať si sluchátka. Na výber je aj pestrá ponuka jedál - šaláty, croissanty, či rôzne koláče, taktiež nápoje. Pozor! Ich cena nie je s "vlakovou prirážkou".. Navyše - Vaše jedlo Vám prinesie usmiatý personál vlaku. Takže Vám chutí dvojnásobne...

Pár ľudí je zo začiatku pri prvom nastupovaní do žltého vlaku  zmätených  - na niečo také nie sme vôbec zvyknutí! Cestujem vlakmi roky rokúce a musím uznať, že toto sú konečne dôstojné vlaky a navyše ich cena je pre cestujúcich výhodná.

Služby.. služby.. služby.. Konečne niečo s inou filozofiou! Máme sa čo učiť! Stačí sa ísť na skok pozrieť do nedalekej Viedne. Komunikatívni ľudia, žiadne otrávené tváre v reštauráciách, či obchodoch ..všade dýcha  iná nálada, vládne tu iná filozofia vo vzťahu  "zákazník - klient", iná mentalita.  Poviete si:  je to iná ekonomická situácia ľudí.... Iste! Je to však  iba polovica "pravdy", lebo každá pravda má dva konce:-) Ale to je už iná téma, ktorá by bola na niekoľko blogov....... 

Každopádne...

Želám "žltému dopravcovi" - aby sa mu darilo vo vybudovaní dalších liniek na Slovensku. Čo tak trasa Bratislava - Vieden.. ? A my východniari sme zaiste potešení, že cestovanie na trase Bratislava - Košice sa konečne stáva príjemnou  udalosťou.. 

Držím palce "žltým vláčikom" na ich dalšej - ešte žltejšej :-) ceste.....

Lebo kvalitné služby si zaslúžia aplauz:-) 

Z ranného žltého vlaku na trase Bratislava - Košice....

Blogerka Katka.....

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Súd rozhodol proti Mayovej. Brexit musí schváliť parlament

Odchod Británie z Európskej únie musí odsúhlasiť parlament.

DOMOV

Gašpar podporil konšpirácie, vyvolal pochybnosti o šéfovi polície

Podpis pod vyhlásením by mal Gašpar podľa Kisku vysvetliť.

DOMOV

Lietadlá stáli milióny, no ministri lietajú linkami

Kaliňák hovorí, že každý má slobodný výber, ako bude cestovať.


Už ste čítali?