Čo pre mňa znamená blog?

Autor: Katarína Lorenčíková | 23.9.2011 o 0:18 | (upravené 23.9.2011 o 9:02) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  161x

Blog. Miesto vyjadrenia emócií, pocitov. Miesto, kde dostávajú priestor písmenká zo života, ktoré sa nás dotýkajú.. Písmenká, ktoré nie sú iba písmenkami.. Písmenká, ktoré hovoria o živote.. Písmenká, ktoré sú o nás.. Písmenká, ktoré sú z nášho sveta.. Písmenká, ktorými sa navzájom obohacujeme.. Písmenká, ktorými si rozširujeme svoj svet.. Písmenká, ktorými vnímame svet inej ľudskej bytosti.. Blog zmenil môj život po viacerých stránkach.. Písaním blogu som sa veľa naučila.. Písaním blogu som našla veľa zaujímavých ľudí. Písaním blogu som si rozšírila svoje obzory.. Písaním blogu som sa začala zamýšľať nad  písmenkami, akú majú silu, čo pre mňa znamenajú. Písaním blogu som získala tipy na veľa dobrých kníh. Písaním blogu som sa naučila vnímať kritiku. Písaním blogu som si začala uvedomovať, akú silu má slovo. Písaním blogu sa otvoril nový svet. Písaním blogu sa utvrdzujem vo svojich emóciách, pocitoch. Písaním blogu dávam priestor svojim myšlienkam. Písaním blogu sa moje myslenie obohacuje o iné názory a pohľady. Písaním, ale aj čítaním iných blogov - vnímam náš veľký svet z viacerých strán, nielen z tej - svojej. Vystúpenie z anonymity, nepochybne dosť odvážny krok všetkých.

Anonymita. V anonymite sa každý cíti dobre. V anonymite sa ľahšie píšu slová. V anonymite je všetko oveľa jednoduchšie. V anonymite sa ľahšie diskutuje. Každý, kto uverejňuje tieto riadky na blogu - podstupuje rovnaké riziko. Treba si to naozaj všetko zvážiť. Je to vždy risk. Ako s láskou:-) Ale.. oplatí sa riskovať!

Napriek tomu,.. ľudia, ktorí prispievajú svojimi riadkami do blogu - majú tieto články radi. Konfrontácia názorov je niekedy zradná. Treba rátať so všetkým, negatívne, či pozitívne .. všetko má svoje dve strany.

Napriek tomu.. písanie a čítanie blogov mi zmenilo môj život v pozitívnom smere.

Každé ráno sa na túto stránku teším.. a teším sa aj na Vaše ostatné blogy milí blogeri a blogerky.. Teším sa na Váš svet. Na blogy vtipné, emotívne, inšpiratívne, informačné, cestovné, dobrodružné, humorné, politické..

Čítanie blogov sa stalo mojim rituálom pri raňajkách...

Blog...

,..miesto emócií a dojmov..

,..miesto stretu ľudskej komunikácie..

,..miesto pre vyjadrenie výkrikov duše..

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Legenda Merckx o Saganovi: Súperi mu len nahrávajú

Merckx nevidel na MS poriadne preteky.

BRATISLAVA

Rušiť gymnáziá, prihlasovať ľudí? Kandidáti povedali, čo chcú s Bratislavou

V SME Naživo diskutovali Ftáčnik, Frešo, Droba a Kusý.


Už ste čítali?