Energetické vibrácie,...

Autor: Katarína Lorenčíková | 12.12.2011 o 22:30 | (upravené 12.12.2011 o 23:55) Karma článku: 3,89 | Prečítané:  919x

Prečo s niektorými človečinami dokážeme komunikovať,.. iné človečiny sú nám doslova odporné? Prečo tomu tak je,..? Nikdy som na túto otázku nevedela odpoveď. S pribúdajúcimi rokmi som sa začala zaujímať o energie. Neuvedomujeme si, že všetko vôkol nás má určitú energiu. Majú ju aj kamienky. Šatstvo v našej skrini je nasiaknuté - nielen našou vôňou tela, ale aj energiou. Každá bytosť má inú energiu. Mám pocit, že s pribúdajúcim vekom začínam vnímať čoraz viac energetické vibrácie človečín. Chcela by som to zastaviť - ale... je to vôbec možné,..? Dar, alebo prekliatie,..? Hovorí sa, že každý dar je zároveň prekliatím.  Niekto má svetelnú energiu, u niekoho je však temno. Svoju energiu môžme meniť. Závisí však - od nášho myslenia a vnímania sveta, hodnôt. Ako hovorí Sergej Lazarev -  zmeniť alebo ovplyvniť myslenie človeka, jeho vnímanie sveta - je jednou z najťažších vecí. A niekedy - je to úplne nerealizovateľné. Sú veci - ktoré sa uskutočniť nedajú. Zmeniť myslenie človečín - je niekedy fakt takmer nemožné. Sú ľudské bytosti, ktoré vysielajú lásku. Z očí im dýcha pokora, láska k životu, k ľudským bytostiam. Sú ale aj človečiny, ktoré vysielajú a šíria konflikt, nenávisť.....

Sú však aj človečiny, ktoré sajú z iných ľudských bytostí energiu. Pozor na nich! Prisajú sa na človeka, sú ako kliešť, ktorý sa zabodne do kože a prežíva tam. Sači energie sú nebezpeční... Hlavne - ak ide o partnerský vzťah. Sú bytosti, ktoré sa prisajú na druhého človeka, nedajú mu vo vzťahu dýchať a berú si z neho energiu.  Bez svojho energetického vkladu si zoberú niečo z nás. Nedávajú, iba berú. Presne vedia na koho sa nalepiť..

Prečo sa nám z niektorých ľudských bytostí obracia žalúdok,..? Prečo sme zrazu pri niektorých bytostiach unavení,..? Prečo nás pri niektorých človečinách rozbolí hlava,..?

Energetické vibrácie... sú zvláštnym javom. Predsa - ich dokážeme vnímať, cítiť, identifikovať.. Sú tu. Podvedome si vyberáme ľudské bytosti s podobnými energetickými frekvenciami. Či si to uvedomujeme, alebo nie - aj náš výber životného partnera/partnerky - je sprevádzaný energetickými vibráciami.

Špeciálnou kategóriou sú človečiny, ktoré využívajú svoj energetický potenciál - na manipulovanie iných človečín. Energeticky slabšie človečiny, ktoré sa nevedia brániť - podľahnú.

Všade okolo nás sa objavuje určitá energia. Záleží iba na nás - čo si pustíme do našej energetickej zóny.

Je niekoľko typov ľudských bytostí... Niektorí sú širiteľmi svetla. Niekto však cez nenávisť vysiela do vesmíru program skazy. Robia to tieto človečiny vedome,..?  Alebo ich program myslenia je naprogramovaný tak, že sa to nedá zmeniť,..???

Ako sa hovorí - "Podľa seba, súdim Teba..."  Táto veta je naozaj pravdivá. Máme sklony rozmýšľať tak, ako by sme konali v daných situáciách my. Zabúdame však na jednu veľkú pravdu - na existenciu zla. Nevieme sa totiž pozrieť na svet z tej inej strany - zo sveta zla, skazy. Zrejme - to ani nie je možné.

Niekto - na sebe pracuje neustále - neustále si kladie otázky. Kam kráčať? Či zvolená cesta je správna,..? Iná duša je naopak presvedčená o svojej pravde, ktorú prezentuje ako jedinú a stále platnú, ako pravdivú - tú správnu. Takéto človečiny majú naozaj ten "dar" - presvedčiť iné človečiny o tej svojej pravde - pričom práve - z tých - ľudských bytostí, ktoré vysielajú svetlo - urobia bláznov..

A energeticky slabšie človečiny podľahnú a sú zmanipulované. Iné bytosti sa možno stiahnu do úzadia, lebo zistia, že takýto človek má v sebe iný "program", inú energiu, a akákoľvek námaha je zbytočná.

Napokon - čo je to správne? Biť sa do pŕs - že máme pravdu? Alebo ustúpiť,..? Nuž.. niekedy - ustúpiť znamená - nechať sa prevalcovať inou energiou...

Sme schopní uvedomiť si, že žijeme vo svete energetických vibrácií? Vzájomne sa ovplyvňujeme zásahom do svojich životov, energií...

Boj energií nie je iba sci fi filmom. Či tomu veríme, alebo nie - je súčasťou života.............

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Legenda Merckx o Saganovi: Súperi mu len nahrávajú

Merckx nevidel na MS poriadne preteky.

BRATISLAVA

Rušiť gymnáziá, prihlasovať ľudí? Kandidáti povedali, čo chcú s Bratislavou

V SME Naživo diskutovali Ftáčnik, Frešo, Droba a Kusý.


Už ste čítali?