Sergej Lazarev - Diagnostika karmy

Autor: Katarína Lorenčíková | 13.12.2011 o 9:25 | (upravené 13.12.2011 o 10:02) Karma článku: 8,07 | Prečítané:  2942x

Na slovenskom trhu sa konečne objavili knihy Sergeja Lazareva, ktoré boli doteraz ťažko dostupné. Sem tam sa objavilo na trhu pár dielov Diagnostiky karmy. Keď sa mi prvý krát dostala do rúk kniha Sergeja Lazareva - pripadalo mi to ako dosť ťažká literatúra. Veľa veciam som nedokázala na prvý krát porozumieť. V tom čase sa ale naozaj po prečítaní tejto knihy vyriešili mnohé problémy v mojom živote - či už po zdravotnej stránke, alebo inej. Po rokoch som sa vrátila ku knihám Sergeja Lazareva. Jeho opisované prípady z praxe sa zhodovali s mojimi skúsenosťami zo života. Po zážitku so smrťou som tu našla mnohé odpovede. Veľa kníh  Sergeja Lazareva nemali priaznivú odozvu. Skúsenosť človeka, ktorému v roku 1991 diagnostikovali ťažkú chorobu - autor opisuje v knihe. Časom sa však zistilo, že to bol omyl. Jeho prácu s ľudskými bytosťami, prácu s ľudskou energiou a emóciami - opisuje v jednotlivých dieloch - Diagnostiky karmy. Sergej Lazarev ako prvý popísal karmický mechanizmus - prečo určité veci fungujú tak, ako fungujú - prečo si mnohé veci prinášame zo svojej rodiny - z generácie na generáciu. Ako je možné očistiť a prebádať karmu človeka. Čo je možné zmeniť a čo nie...........

Ruský bádateľ, psychológ, liečiteľ, bioenergoterapeut - ako prvý v histórii pomocou mnohých štúdií rozpoznal najhlbšie štruktúry duše, ktoré ovplyvňujú náš osud a zdravie, dokázal, že pôsobením na správanie človeka a jeho emócie - sa jeho osud, charakter a zdravie -  môže meniť k lepšiemu. Náboženstvo a vedu spojil v jeden celok. Jeho knihy sa pre mnohých ľudí stali učebnicami. Konkrétne prípady z praxe, ktoré sú popisované v jeho knihách - tak môžu zmeniť myslenie a správanie mnohým ľuďom. Samozrejme - pokiaľ človek zmeniť myslenie chce.

Keď som sa po rokoch vrátila ku knihám Sergeja Lazareva - čítanie už pre mňa nebolo ťažké a veľa veciam som porozumela. Mnohé prípady sa zhodovali s mojou skúsenosťou. Som presvedčená, že jeho využitie karmického mechanizmu pomáha tisíckam ľudí v bežnom živote, k zlepšeniu vzťahom a k ľudským bytostiam okolo nás, napokon aj - k zlepšeniu zdravotného stavu.

Ruský liečiteľ pracuje s emóciami, so správaním ľudských bytostí, napokon - on sám je schopný zachytiť energetické štruktúry ľudských bytostí. Mnohé knihy sú spracované na audio - nahrávkach.

Správanie, emócie, myšlienky, konanie - to všetko ovplyvňuje náš život. Veľkú úlohu tu ale hrajú zdedené dispozície, náš energetický potencionál, naše vzťahy v rodine - kde mnohé veci už boli dané predchádzajúcimi generáciami - preto - ich už nemôžme ovplyvniť, či zmeniť.  Môžme sa však poučiť - kde sme urobili chybu - pomocou náhľadu a bádania vzťahov zakotvených v našej rodine. Mnohé veci podvedome kopírujeme zo správania našich rodičov - bez toho, aby sme si ich uvedomili. Preto - sa aj určité genetické fyzické danosti  majú  tendenciu opakovať - z generácie na generáciu.

Vždy ale existuje možnosť - zmeniť smer cesty, zmeniť smer myslenia - a na základe toho ovplyvniť náš ďaľší vývoj a naše ďaľšie smerovanie...

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Nie príroda, za hladomor je vinný človek

OSN po šiestich rokoch znovu vyhlásila hladomor. Okrem Juhosudáncov môže byť v ohrození až dvadsať miliónov ľudí.

PLUS

Mnohí mlčia, on nie. Služba vlasti z neho spravila lovca ľudí

Tóth tvrdí, že si z vojenčiny priniesol domov traumu.

EKONOMIKA

Land Rover z Nitry budú rozvážať Nemci, Cargo neuspelo

Štátny prepravca rokuje s Deutsche Bahn Cargo.


Už ste čítali?