Voňajúci, či nevoňajúci,..?

Autor: Katarína Lorenčíková | 14.12.2011 o 22:07 | (upravené 14.12.2011 o 22:52) Karma článku: 2,17 | Prečítané:  375x

Už ani neviem odhadnúť - ako to bolo dááávno.. Bola som malé dievčatko, sedela som pred telkou a pozerala som sa na reklamy. V tom čase sme nepoznali ešte voňajúci toaletný papier, alebo toaletný papier na hemoroidy, alebo.. - toaletný papier pre ženy. Kedy sa to vlastne stalo? Kedy sa z jednoduchého toaletného papiera začal stávať kamilkový, či inak voňajúci toaletný papier,..? Riešili sme, či bol jednovrstvový, alebo dvojvrstvový,..? Nepamätám. Bol iba jeden. Po čase - sa výrobcovia pohrali s kvalitou papiera. Kedy sme tak spohodlneli, že máme na výber rôzne druhy voňajúcich  toaletných papierov,..? A nielen to - v predaji je toaletný papier na hemoroidy, alebo toaletný papier - pre ženy.  A tak - pri dnešnom prehadzovaní toaletných papierov, následnej analýze - či má papier dve, alebo tri, či štyri vsrtvy - som sa pousmiala - aký sme my dnes smiešni! Smiešne človečiny z krajiny Človečenstva,.. Aké váhanie..... Pri regále toaletného papiera som dnes strávila asi tak - 20 minút. Spolu somnou - sa regálmi prehŕňal ešte jeden pán. Aká obsiahla debata na tému - toaletný papier!:-) "Myslíte si, že tento bude dobrý?", obrátil sa na mňa s radou. Nakoniec - sme sa na tom zasmiali.

My človečiny - nechceme ale veľa za toaletný papier minúť, zároveň ale - nechceme ísť po týždni do obchodu znovu, keď sa papier minie. A tak - si treba zvážiť cenu - ale aj kvalitu jednotlivých toaletných papierov. Niektoré sú vážne preč - sťaby rýchlosťou svetla:-).....

Niektoré ale naozaj ozajsky naozastne - hrooooozne voňajú. Voňajú,..? Dá sa to nazvať vôňou? Že oceán! Phaa - to je už aká vôňa - oceán? Nuuž - môžme si naozaj vybrať - ponuka je pestrá... Pre náročných - aj nenáročných.

Žijeme naozaj pohodlný život,..

Podľa mňa sú dve kategórie ľudských bytostí - tie, ktoré toto vôbec neriešia a kupujú ten úplne najobyčajnejší toaletný papier,... Potom sú to človečiny, ktoré výber toaletného papiera dostatočne zvážia a vyskúšajú aj novinky. Vraj ale - niektoré voňajúce toaletné papiere sú zdravotné závadné. Nebádala som, či je tento argument opodstatnený..

Tak čo? Do ktorej kategórie patríte,..?

Koľko písmenok - na tému toaletný papier:-) Áno, áno - už končím....

Áno,..  veď ide "iba" o toaletný papier, ktorý vlastne skončí v...

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Legenda Merckx o Saganovi: Súperi mu len nahrávajú

Merckx nevidel na MS poriadne preteky.

BRATISLAVA

Rušiť gymnáziá, prihlasovať ľudí? Kandidáti povedali, čo chcú s Bratislavou

V SME Naživo diskutovali Ftáčnik, Frešo, Droba a Kusý.


Už ste čítali?