V krajine cukríkov - antibiotík..

Autor: Katarína Lorenčíková | 17.2.2012 o 23:21 | (upravené 18.2.2012 o 0:09) Karma článku: 3,71 | Prečítané:  256x

Kde bolo, tam bolo... za siedmimi horami, kde sa voda sypala a piesok sa lial a všetko bolo naopak - žili bytosti, ktoré úplne zabudli na dary prírody. Kedysi - pre nich bola obrovským darom. Matka Zem a Otec Vesmír. Kedysi bola pre nich Matka Zem obrovskou kráľovnou, ktorú si cenili, starali sa o ňu, strážili ju. Vesmírne zákony si uctievali. Prírodné zákonitosti sa stali ich prvou učebnicou života. Hm.. Nuž, kedysi.. Potom.. ďaaaleko pootooom, keď si osvojili technické výdobytky sa im Matka Zem začala nejako postupne vzdiaľovať z ich horizontu. A na Pani Prírodu úplne zabudli. Sem tam - si niekto spomenul, z čoho vzišiel a k čomu sa treba navrátiť. Technika im úplne pomiatla hlavy! Usadila sa v bytostiach, prenikla do ich života a oni sa tešili novému veku, ktorý bol poznačený pohodlným životom. Postupne sa však vytrácal návrat k prírode, ku kozmickým princípom. Ľudské bytosti zabudli aj na svoje vlastné telo, ktoré považovali za schránku. A tak začali čoraz viac ochorievať... A čoraz viac ochorievali, tým viac hľadali v krajine cukríkov - antibiotík. Ich program v hlave bol jasný. Prísť k lekárovi, no a on už predsa vymyslí nejaké riešenie... Napíše zase nové cukríky.....

Taakto by začínala rozprávka o nás ľudských bytostiach tejto planéty. Samozrejme - dosť nadsadené... Ale v poslednej dobe mi to vážne pripadá, že sme sa ocitli v dobe cukríkov - antibiotík. Počujem tak často vetu - "Mám siedme antibiotiká.." Ako je možné, že lekár môže predpísať sedem antibiotík po sebe? Kde sme sa to ocitli? Je to ale aj v programe niektorých človečín - žiaľ ako tak pozorujem, aj u detí už - že človečiny to majú akosi v hlave už aj pri ľahších zdravotných pokleskoch - že  nepomôže nič iné, len antibiotiká... Kde zobrali ľudské bytosti takú informáciu? Zlý program..

Ako môže lekár napísať dieťaťu, ktoré nemá ešte ani desať rokov, piate antibiotiká? Koľko sa musí spamätávať ľudské telo, keď si dá človek jedny antibiotiká? Iba z mojej skúsenosti - po druhom balení antibiotík mi lekárka napísala tretie. A vtedy sa to stalo! Antireakcia! S mojim telom sa vtedy robili divy, ktoré mi nikto nevedel vysvetliť. Všetky zázračné cukríky prestali účinkovať... a nielen to - nielen tieto cukríky - antibiotiká.. A lekári nevedeli, čo sa deje! Musela som na to prísť sama!

Za túto skúsenosť som teraz veľmi vďačná, priviedla ma na inú cestu... Veľa vecí som pochopila v mojich zdravotných kolapsoch! A síce cez bolesť, ale... aj tá nám niekedy ukazuje nový smer cesty.....

Nuž - máme schopnosť sa liečiť, ale aj likvidovať. Posledné mesiace mám pocit, že lekári akosi pričasto siahajú po antibiotikách... Prečo to robia už takmer pri každej diagnóze? Môže sa telo vysporiadať s toľkou chémiou v tak krátkom čase - sedem krát za sebou?

Žiaľ.. pozorujem to najmä u detí. A tie malé krpce majú nahodený opäť jeden mylný program. Program zázračných cukríkov. Kedysi - v mojom detstve sa antibiotiká predpisovali iba v nutných prípadoch.

Veta - "Mám siedme antibiotiká" ma začína dosť iritovať, ale hlavne ma privádza k otázke - ako je to možné, že sa človečinám skoro zakaždým predpisujú antibiotiká?

Je za tým zase iba farmaceutický biznis,..? Zdravotníctvo sa ocitlo v kolapse.

Mám ale pocit, že sa to v súčasnej dobe ešte zhoršilo, nehľadí sa na človeka ako na komplexnú bytosť, ktorá je utkaná z tela, aj duše - ducha, z fyzickej stránky, ale aj psychickej.. Nehľadá sa príčina, iba sa utlmujú problémy. Zázračnými cukríkmi. Niektoré človečiny akosi nemajú čas na svoje telo. A tak sú cukríky jednoducho v móde...

Aké smutné, že sa hľadí na človeka ako na  stroj - kde stačí zázračná tabletka - a on predsa zase bude fungovať! Ako hovorí Pán Lazarev - "Človek nie je vedro, z ktorého sa vyleje špinavá voda a on bude zasa fungovať..."

Ľudský mechanizmus je zložitý. Sme predsa živé bytosti, ktoré majú aj emócie, city. Emocionálny svet nie je jednoduchý. Každá choroba sa nám snaží niečo povedať. Upozorniť na naše konanie. Kto prehliada lekcie Prozreteľnosti - prejavuje sa mu to na tele... Pochopiť konanie človeka v daných situáciách, pochopiť svoj zložitý vnútorný svet - nie je med lízať. Pochopiť zákon akcie a reakcie, prijať životné okolnosti, plávať s prúdom života.. Pochopiť svoje telo, jeho potreby, pochopiť kam kráčať a kto som - je otázka, ktorou by sa mala zaoberať každá ľudská bytosť.

Priveľmi sme sa odchýlili od prírody. A už je to cítiť...

Koniec koncov - je to všetko zase iba v tých našich makoviciach! Ak niekto totiž verí, že mu zázračné cukríky antibiotiká pomôžu - je to jeho program v hlave, ktorý je nemožné zmeniť.

A farmaceutický biznis takto nahodený program v hlave predsa miluje!!!

Nuž.. aspoň niečomu sa ekonomicky darí:-)

Zázračným cukríkom........

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Vracajú sa deväťdesiate roky a prečo sa Danko drží ruskej letky

Akcia proti Kiskovi je porovnateľná len s únosom mladého Kováča.

DOMOV

Šéf protikorupčného úradu Kovařík: Politikov treba vyšetrovať citlivo

Policajti pri citlivých kauzách nemôžu zisťovať všetko, musia brať ohľad aj na česť politika, tvrdí Ficov šéf boja proti korupcii Peter Kovařík.

PRIMÁR

Keď mejkap podráždi. Problémy, ktoré vyvoláva kozmetika

Vyberte si kozmetiku, ktorá nepoškodí pleť.


Už ste čítali?