O tom,.. ako ako,.. spadol.. on.. s telefónom.. tam..

Autor: Katarína Lorenčíková | 28.7.2013 o 15:35 | (upravené 28.7.2013 o 17:02) Karma článku: 2,72 | Prečítané:  524x

Miesto činu - jazero. Také normálne. V Dračom údolí. V údolí labutí. "Tvorov gagicovitých".. Občas otravných. Občas iba trochu viac zvyknutých na človečiny z Dračieho údolia Petržalky.  "Au!", chytila ma za nohu. Potvora akási! Zaspala som a už som myslela, že nemám palec na nohe. Ich zobáky sú pomerne silné. Nezdajú sa. A keď som sa zobudila, sedela už takmer na mojej deke. Pár nadšencov labutí spravilo zase zaujímavé fotky! Prebudenie! Zobákom. Bolo to tzv. "zobákové prebudenie". Tvrdý gagicový "chňap". A pravdepodobne oná biela labuť, alebo labutiak - neidentifikoval/a v tej chvíli daný objekt, ktorým bol môj palec. Zdal sa mu asi akýsi podivný vo svojej podstate. Rozstrapkaný:-)..  Labuťka jedna! Alebo labutiak? Kto to má rozpoznať! "Labutiaci" sú asi väčší a "sypivejší"ako oni ženy a dievčatá labute:-).  A keď sme sa už my všetci vykúpali, či len tak posedávali vo vode.. vtedy sa objavil. Bol to on! Mladý chalan, ktorý.. sa zlial s vodou. Jeho podstata existencie sa celá zliala do vody. Oblúkom. Takmer plasticky - ako nejaká hmota - sa do nej usmievavý človek hodil. Splýval s ňou. Len malo to jednú chybu! A síce zabudol, že má mobil a kľúče... Alebo nezabudol? Hm,....

Iba pár nejasných pohľadov človietok sa zase začalo diviť! Predsa len.. Mobil. Kľúče. To sa len tak nevidí.. Skrátka. Vykúpal sa celý. A všetci sme to so zatajeným dychom sledovali. Najskôr sa zdalo, že mu je zle. Jeho výraz na tvári bol zo začiatku taký zmätený..

Aaaale nie! Nedajme sa oklamať! Výraz eufórie na jeho tvári nás za krátku chvíľku presvedčil o tom, že skutočnosť je iná. Aká? To vedel iba on...

Pravdepodobne trošku marihuany spôsobilo jeho supereuforický výraz na tvári. A keď začal splývať s vodou, tak sa začal fotiť. Jednu ruku držal hore - v nej mal mobil. Zvládal to úplne úžasne. Nikdy som nevidela nič podobné,.. že by sa  niekto za 10 minút vedel vykúpať aj s mobilným telefónom a telefón by to prežil. A viete, že je to možné?

Svoj mobil starostlivo držal v pravej ruke. Už to vyzeralo naozaj všelijako, že to ten oný mobilný telefón nevydrží a čľup... aaale nie!

Bol to naozaj nadmajstrovský výkon!

Stihol sa vykúpať a aj odfotiť. Táto šokujúca scénka pritiahla pohľady mnohých ľudí.

Koľko absurdných scénok v Dračom údoli "swanovského jazera"..........:-)

A naozaj!  Nemusíte chodiť ani do kina! Toľko vzruchov, príbehov, vôní, nálad, pocitov, emócií, komických scénok, absurdných, tragických, tragicko - smiešnych, či smiešno - tragických, .. (zabudla som niečo?:-))

Stačí si iba chvíľku posedieť pri jazere a človek by z jednotlivých situattions nepochybne natočil zaujímavý film:-)

Pozývam Vás...............

Stačia Vám plavky a opaľovací krém. A potom stačí iba zapnúť "človietské senzory"...

A možno, ak si dáte dole sluchátka a neuviaznete vo svojom svete - bude to určite zase prekvapivý film!

Zo života.........

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?