Ra - ko - vi - na !! Pozrite si zaujímavé video T. C. Campbella!

Autor: Katarína Lorenčíková | 10.7.2014 o 20:05 | (upravené 10.7.2014 o 20:37) Karma článku: 4,51 | Prečítané:  1309x

Bol to taký rok! Tri svadby a tri pohreby! Keď otec zomrel na rakovinu - toto slovo ma dlho prenasledovalo! Po rokoch sa mi ozvala dávna priateľka. Tie isté slová.. Rakovina. Chemoterapia. A tak sa  mi  do pozornosti dostalo zaujímavé video! Video  T. C. Campbella, ktoré sa tak trošku stalo škandálom - má názov  "Liečba rakoviny zvnútra"  a je naozaj zaujímavé! 

Rakovina.

Pre mnohých ľudí toto slovo vyvoláva strach. Čo nasleduje? Vo väčšine prípadov -chemoterapia. Pamätám sa na to, ako rýchlo môjho otca doslovne odrovnala chemoterapia. Iste - lekári by povedali - rakovina. Viem však jedno! Kým chemoterapiu nevyskúšal, jeho telo javilo známky boja. Stačilo však iba pár týždňov a zdravotný stav môjho otca sa radikálne zhoršil. Bola to ťažká smrť...

 Ubehlo veľa rokov, isté veci sa nám však stále pripomínajú - možno aj na základe iných bytostí, ktoré riešia rovnaký problém. Bojujú o svoj život!  Moja kamarátka však našla v sebe toľko síl, aby dostatočne pátrala, pretože chemoterapiu odmietla. A úspešne! 

Výskumy  T. C. Campbella odkrývajú zaujímavé poznatky pre každého z nás. Možno.. by mohli mnohým ľuďom zmeniť náhľad na to, ako to celé funguje,  že chemoterapia nie je jedinou metódou, ktorá je pre nich dostupná.... Čo všetko sa dá ovplyvniť, zmeniť - ak dostatočne chceme a hľadáme iné možnosti?  Ak ale prijmeme fakt, že musíme zmeniť všetky zaužívané návyky.

Dokument ponúka alternatívny pohľad na liečbu rakoviny. Hovorí o historickom vývoji i momentálnom stave problematiky, ktorý sa javí veľmi znepokojujúco. Ponúka tiež pohľad na možnosti alternatívnej liečby a konkrétne návrhy na prirodzené prírodné formy liečby, bez vedľajších účinkov. Sledujte pozorne!

Video T. C. Campbella - "Liečba rakoviny zvnútra" určite otvorí mnohým oči!  Som presvedčená, že sa nájdu aj takí, ktorí budú pobúrení, možno nahnevaní alebo šokovaní! (pravdepodobne lekári..) Každopádne je na každom z nás - ako sa postavíme k svojmu zdraviu a ako pochopíme celý tento systém, v ktorom ide o peniaze..... a ktorý nemá nič spoločné s ľudskosťou... 

''Obdivujem odvahu môjho otca. Ako sa postavil ku správe blížiacej sa smrti. Keď som tieto liečby skúmal, nemohol som nemyslieť na doktora svojho otca. Prečo o nich nemohol vedieť? Ako sa ale ukázalo - aj keby o nich vedel a odporúčil alternatívnu liečbu rakoviny - nielen že by prišiel o licenciu,  ale mohol by skončiť vo väzení.."

(z rozprávania T. C. Campbella..)

Pár hodín po prednáškach o rakovine   mal autor mnohých zaujímavých myšlienok T. C. Campbell - prestrelené zadné sklo... 

A tu je spomínané video, urobte si názor sami. Pozrite si to celé a urobte si svoj obraz........

www.youtube.com/watch?v=mqtyznhz9ls

Tak, či onak - táto téma sa dotýka nás všetkých!  Bádala som, či na slovenskom knižnom trhu existuje publikácia T. C. Campbella. Ako obyčajne - je preložená do češtiny a len ťažko na Slovensku dostupná. Ani ma neprekvapuje, že všetky tituly sú uvádzané ako vypredané a  neexistuje vlastne žiadna možnosť, aby si čitateľ knihu objednal. A možno v Čechách?  Alebo si zakúpiť publikáciu v angličtine.. ?? 

V každom prípade, ... sú to zaujímavé  a cenné informácie. Dávam Vám ich do pozornosti!

T. C. Campbell - Čínska studie

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Kaliňák nechal schátrať ubytovňu pre policajtov. Teraz sa jej chce zbaviť

Za projekt opravy, ktorý sa nikdy nevyužil, ministerstvo zaplatilo takmer 175-tisíc eur.

KOMENTÁRE

Kaliňák je Ficov Lexa

Minister vnútra vyrástol na symbol zrastenia politickej a ekonomickej moci.

KULTÚRA

Podivné príbehy a Instagram 19. storočia. Aký bol seriál 1890?

Historická detektívka sa pokúsila priniesť na obrazovky niečo iné.


Už ste čítali?