Ra - ko - vi - na !! Pozrite si zaujímavé video T. C. Campbella!

Autor: Katarína Lorenčíková | 10.7.2014 o 20:05 | (upravené 10.7.2014 o 20:37) Karma článku: 4,51 | Prečítané:  1315x

Bol to taký rok! Tri svadby a tri pohreby! Keď otec zomrel na rakovinu - toto slovo ma dlho prenasledovalo! Po rokoch sa mi ozvala dávna priateľka. Tie isté slová.. Rakovina. Chemoterapia. A tak sa  mi  do pozornosti dostalo zaujímavé video! Video  T. C. Campbella, ktoré sa tak trošku stalo škandálom - má názov  "Liečba rakoviny zvnútra"  a je naozaj zaujímavé! 

Rakovina.

Pre mnohých ľudí toto slovo vyvoláva strach. Čo nasleduje? Vo väčšine prípadov -chemoterapia. Pamätám sa na to, ako rýchlo môjho otca doslovne odrovnala chemoterapia. Iste - lekári by povedali - rakovina. Viem však jedno! Kým chemoterapiu nevyskúšal, jeho telo javilo známky boja. Stačilo však iba pár týždňov a zdravotný stav môjho otca sa radikálne zhoršil. Bola to ťažká smrť...

 Ubehlo veľa rokov, isté veci sa nám však stále pripomínajú - možno aj na základe iných bytostí, ktoré riešia rovnaký problém. Bojujú o svoj život!  Moja kamarátka však našla v sebe toľko síl, aby dostatočne pátrala, pretože chemoterapiu odmietla. A úspešne! 

Výskumy  T. C. Campbella odkrývajú zaujímavé poznatky pre každého z nás. Možno.. by mohli mnohým ľuďom zmeniť náhľad na to, ako to celé funguje,  že chemoterapia nie je jedinou metódou, ktorá je pre nich dostupná.... Čo všetko sa dá ovplyvniť, zmeniť - ak dostatočne chceme a hľadáme iné možnosti?  Ak ale prijmeme fakt, že musíme zmeniť všetky zaužívané návyky.

Dokument ponúka alternatívny pohľad na liečbu rakoviny. Hovorí o historickom vývoji i momentálnom stave problematiky, ktorý sa javí veľmi znepokojujúco. Ponúka tiež pohľad na možnosti alternatívnej liečby a konkrétne návrhy na prirodzené prírodné formy liečby, bez vedľajších účinkov. Sledujte pozorne!

Video T. C. Campbella - "Liečba rakoviny zvnútra" určite otvorí mnohým oči!  Som presvedčená, že sa nájdu aj takí, ktorí budú pobúrení, možno nahnevaní alebo šokovaní! (pravdepodobne lekári..) Každopádne je na každom z nás - ako sa postavíme k svojmu zdraviu a ako pochopíme celý tento systém, v ktorom ide o peniaze..... a ktorý nemá nič spoločné s ľudskosťou... 

''Obdivujem odvahu môjho otca. Ako sa postavil ku správe blížiacej sa smrti. Keď som tieto liečby skúmal, nemohol som nemyslieť na doktora svojho otca. Prečo o nich nemohol vedieť? Ako sa ale ukázalo - aj keby o nich vedel a odporúčil alternatívnu liečbu rakoviny - nielen že by prišiel o licenciu,  ale mohol by skončiť vo väzení.."

(z rozprávania T. C. Campbella..)

Pár hodín po prednáškach o rakovine   mal autor mnohých zaujímavých myšlienok T. C. Campbell - prestrelené zadné sklo... 

A tu je spomínané video, urobte si názor sami. Pozrite si to celé a urobte si svoj obraz........

www.youtube.com/watch?v=mqtyznhz9ls

Tak, či onak - táto téma sa dotýka nás všetkých!  Bádala som, či na slovenskom knižnom trhu existuje publikácia T. C. Campbella. Ako obyčajne - je preložená do češtiny a len ťažko na Slovensku dostupná. Ani ma neprekvapuje, že všetky tituly sú uvádzané ako vypredané a  neexistuje vlastne žiadna možnosť, aby si čitateľ knihu objednal. A možno v Čechách?  Alebo si zakúpiť publikáciu v angličtine.. ?? 

V každom prípade, ... sú to zaujímavé  a cenné informácie. Dávam Vám ich do pozornosti!

T. C. Campbell - Čínska studie

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Vracajú sa deväťdesiate roky a prečo sa Danko drží ruskej letky

Akcia proti Kiskovi je porovnateľná len s únosom mladého Kováča.

DOMOV

Šéf protikorupčného úradu Kovařík: Politikov treba vyšetrovať citlivo

Policajti pri citlivých kauzách nemôžu zisťovať všetko, musia brať ohľad aj na česť politika, tvrdí Ficov šéf boja proti korupcii Peter Kovařík.

PRIMÁR

Keď mejkap podráždi. Problémy, ktoré vyvoláva kozmetika

Vyberte si kozmetiku, ktorá nepoškodí pleť.


Už ste čítali?